Про нашу компанію

       Підприємство "Явір" спеціалізується на розробці і виготовленні багатьох видів деревообробних і металообробний верстатів. Наприклад: стрічкових пилорам, бензорізів, для поздовжнього розкрою верстатів, дроворуби, заточувальних пристроїв, пристосувань для розведення стрічкових пилок, а також стрічкопилкових верстатів по металу, шліфувальних і відрізних верстатів. В цехах підприємства розташовується сучасне виробництво, де працюють кваліфіковані фахівці: токарі, слюсарі, зварювальники, конструктори і т.д. Дилерська мережа охоплює всю територію України. Компанія забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування як у себе на підприємстві, так і на території замовників, а також своєчасну поставку запчастин по всій території України.

На все обладнання надається гарантія 12 місяців.

В асортименті компанії є стрічкопильні пилорами для розпилювання колод різного діаметра, успішно зарекомендували себе вже більше 30-ти років.

   Стрічкові пилорами від компанії "Явір", торцювальні верстати та інше обладнання стали вигідним вкладенням коштів для багатьох підприємств нашої країни, а також країн СНД.

   Більш детально дізнатися, як придбати стрічкову пилораму та інші верстати ви можете, зв'язавшись з нами за номером +380 (68) 937-94-66 або +380 (96) 692-99-66