Обладнання для заточки стрічкових пил

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗЛ-35
       Пристрій моделі ПЗЛ-35 призначений для заточення стрічкових пилок, шириною від 10мм до 35мм, в автоматичному режимі. Потужність двигуна становить 120Вт. Разом із пристроєм для заточки пил поставляється виносний пульт керування. Крім стандартних елементів керування, на пульті є &n..
  20,000 грн.
 • Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗЛ-60
    Пристрій моделі ПЗЛ-60 призначений для заточення стрічкових пилок, шириною від 10мм до 60мм, в автоматичному режимі. Потужність двигуна становить 120Вт. Разом із пристроєм для заточки пил поставляється виносний пульт керування. Крім стандартних елементів керування, на пульті є  можл..
  21,750 грн.
 • Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗС-150
       Пристрій ПЗС-150 призначений для високопродуктивної заточки стрічкових пилок в автоматичному режимі за допомогою круга з борозоновим напиленням. Заточний пристрій дозволяє заточувати пилки шириною до 60мм. Швидкість заточування стрічкової пилки складає 1 зуб в секу..
  27,750 грн.
 • Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗС-150М
       Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗС-150М призначений для високопродуктивної заточки стрічкових пилок в автоматичному режимі за допомогою круга з алмазним напиленням. Заточний пристрій дозволяє заточувати пилки шириною до 60мм. Швидкість з..
  36,400 грн.
 • Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗС-203
           Заточний верстат ПЗС-203 призначений для точної високопродуктивної заточки стрічкових пилок в автоматичному режимі. Професійний заточний верстат ПЗС-203 забезпечує просту і зручну установку стрічкової пилки. Потужність двигуна, який відповідає за обертання 203 мм бо..
  39,200 грн.
  Базовано на 1 відгуках.
 • Автоматичний заточний верстат для стрічкових пил ПЗС-203М
     Заточной станок ПЗС-203М призначений для точної високопродуктивної заточки стрічкових пилок в автоматичному режимі. Професійний заточний верстат ПЗС-203М забезпечує просту і зручну установку стрічкової пилки. Потужність двигуна, який відповідає за обертання 203мм борозонового круга, ста..
  55,900 грн.
  Базовано на 2 відгуках.
 • Верстат-карусель для подачі стрічкової пилки
  Пристрій призначений для автоматичної розмотування / намотування і подачі стрічкової пилки в бухті в заточний верстат ..
  0 грн.