Спеціальні верстати

Наша компанія займається розробкою та виготовленням спеціальних верстатів, які відповідають вимогам замовника.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Стрічково-ділильний верстат
          Горизонтальний стрічкопильний верстат від компанії "Явір" дозволяє вести точний розпил дошки, горбиля або бруса. Завдяки мінімальній ширині пропила, верстат дозволяє максимально економити на пиломатеріалах. Стрічковий ділильний верстат обладнаний ..
  188,000 грн.
 • Верстат для обрізки обзола ЦМС-3
  Спеціальний обрізний верстат призначений для високопродуктивного подовжнього розпилу бруса на задану висоту.   Технічна характеристика Макс. ширина бруса  60 мм Висота бруса  28 - 65 мм Мінімальна довжина бруса  220 мм ..
  83,500 грн.
 • Верстат для профілювання бруса ПФ-450Б
         Стругальний верстат призначений для виготовлення будівельного бруса шириною до 450мм, для подальшого його застосування в житловому будівництві. Пристрій може комплектуватися як бензиновим двигуном (16 к.с.), так і електричним (5,5 кВт). Подача каретки здійснюється вру..
  54,000 грн.
 • Верстат для профілювання бруса ПФ-450Е
  Верстат призначений для поздовжнього профілювання будівельного бруса шириною до 450мм, для подальшого його застосування в будівництві житлових будинків Пристрій може комплектуватися як бензиновим двигуном (16 к.с.), так і електричним (5,5 кВт). Подача каретки здійснюється вручну. Пристрій має високу..
  54,000 грн.
 • Верстат стрічкопильний для розкрою фібролітових плит
      Стрічковий верстат призначений для поздовжнього розпилювання фібролітових плит або будівельних арболітових блоків. Подача заготовки здійснюється за допомогою транспортерної стрічки, швидкість подачі якої, можна регулювати з пульта управління. Надійна фіксація заготовки, під ч..
  120,000 грн.
 • Накопичувач + навантажувач колод на раму (двух лінійний)
  Система накопичення і вигрузки призначена для завантаження колод, максимальною довжиною 4 метри, на раму стрічкової пилорами.   Технічні характеристики Тип  гідравлічний Максимальна довжина колоди  4000 мм     ​ ..
  152,000 грн.
 • Накопичувач + навантажувач колод на раму (трьох лінійний)
  Система накопичення і вигрузки призначена для завантаження колод, максимальною довжиною 6 метрів, на раму стрічкової пилорами.   Технічні характеристики Тип  гідравлічний Максимальна довжина колоди  6000 мм     ​ ..
  206,000 грн.
 • Пристрій для миття стрічкових пилок МЛП-6
     За допомогою пристрою МЛП-6 здійснюється механічна мийка та чистка стрічкових пилок приводними металевими щітками. Для миття пилки використовується МОР. Розмір стрічкової пилки можна відрегулювати. Максимальна довжина стрічкової пилки становить 6м. Очищена пилка ..
  39,000 грн.
 • Розмотувач рулонного металу
  Технічна характеристика   Макс. ширина листа 1300 мм Макс. масса руллоного металла  5 т Регулирвока внутреннего диаметра рулона  ручная ..
  18,500 грн.