Спеціальні верстати

Наша компанія займається розробкою та виготовленням спеціальних верстатів, які відповідають вимогам замовника.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Стрічково-ділильний верстат
          Горизонтальний стрічкопильний верстат від компанії "Явір" дозволяє вести точний розпил дошки, горбиля або бруса. Завдяки мінімальній ширині пропила, верстат дозволяє максимально економити на пиломатеріалах. Стрічковий ділильний верстат обладнаний ..
  236,000 грн.
 • Верстат для обрізки обзола ЦМС-3
  Спеціальний обрізний верстат призначений для високопродуктивного подовжнього розпилу бруса на задану висоту.   Технічна характеристика Макс. ширина бруса  60 мм Висота бруса  28 - 65 мм Мінімальна довжина бруса  220 мм ..
  105,600 грн.
 • Верстат для поперечного зшивання дошки (верстат для виготовлення паркету)
      Верстат призначений для поперечного зшивання рейок з обох боків ліскою. Для зшивання потрібна підготовлена дерев'яна рейка. Після чого на верстаті проводиться пропил паза під ліску з правого та лівого боку з подальшим укладенням ліски в паз. Таким чином рейки міцно поєднані між собою л..
  0 грн.
 • Верстат для профілювання бруса ПФ-450Б
         Стругальний верстат призначений для виготовлення будівельного бруса шириною до 450мм, для подальшого його застосування в житловому будівництві. Пристрій може комплектуватися як бензиновим двигуном (16 к.с.), так і електричним (5,5 кВт). Подача каретки здійснюється вру..
  64,300 грн.
 • Верстат для профілювання бруса ПФ-450Е
  Верстат призначений для поздовжнього профілювання будівельного бруса шириною до 450мм, для подальшого його застосування в будівництві житлових будинків Пристрій може комплектуватися як бензиновим двигуном (16 к.с.), так і електричним (5,5 кВт). Подача каретки здійснюється вручну. Пристрій має високу..
  62,000 грн.
 • Верстат для різання картонних труб
  Верстат призначений для різання, вибірки пазу та зачистки картонних труб...
  0 грн.
 • Верстат для різання ламелі
      Верстат призначений для високоточного різання ламелі двома пилками зі швидкістю обертання більше 20000 об./хв, завдяки чому відсутні задири на торцях ламелі після різання. Притискання заготовки здійснюється гумовими роликами. Потужність шпиндельних двигунів на пилах становить 3кВт з мо..
  0 грн.
 • Верстат стрічкопильний для розкрою фібролітових плит
      Стрічковий верстат призначений для поздовжнього розпилювання фібролітових плит або будівельних арболітових блоків. Подача заготовки здійснюється за допомогою транспортерної стрічки, швидкість подачі якої, можна регулювати з пульта управління. Надійна фіксація заготовки, під ч..
  145,000 грн.
 • Механізм подачі колод на стрічкову пилораму (транспортер для пилорами)
  Система накопичення і вигрузки призначена для завантаження колод на раму стрічкової пилорами. Транспортування колод здійснюється за допомогою ланцюгів на будь-яку відстань, а також може працювати на підйом.   Технічні характеристики Тип  гідравлічний Максима..
  238,500 грн.
 • Накопичувач + навантажувач колод на раму (двух лінійний)
  Система накопичення і вигрузки призначена для завантаження колод, максимальною довжиною 4 метри, на раму стрічкової пилорами.   Технічні характеристики Тип  гідравлічний Максимальна довжина колоди  4000 мм     ​ ..
  159,000 грн.
 • Накопичувач + навантажувач колод на раму (трьох лінійний)
  Система накопичення і вигрузки призначена для завантаження колод, максимальною довжиною 6 метрів, на раму стрічкової пилорами.   Технічні характеристики Тип  гідравлічний Максимальна довжина колоди  6000 мм     ​ ..
  238,500 грн.
 • Пакувальний верстат (верстат для пакування паркету та інш.)
       Верстат призначений для упаковки паркетної дошки, ламінату та інших товарів у поліетиленову плівку. На верстаті можливе встановлення довжини пакувального товару. Подача паркетної дошки здійснюється за допомогою транспортерної стрічки, після чого відбувається запечатування паркетн..
  0 грн.
 • Подрібнювач соломи ССІ-1
  Соломорізка ССІ-1 призначена для подрібнення різноманітної біомаси. Завдяки спеціальному розташуванню ножів, подрібнювач соломи має високу продуктивність до 2.5 т на годину.   Технічні характеристики   Потужність електродвигуна 7,5 кВт Фракція на виході ..
  70,000 грн.
 • Пристрій для миття стрічкових пилок МЛП-6
     За допомогою пристрою МЛП-6 здійснюється механічна мийка та чистка стрічкових пилок приводними металевими щітками. Для миття пилки використовується МОР. Розмір стрічкової пилки можна відрегулювати. Максимальна довжина стрічкової пилки становить 6м. Очищена пилка ..
  42,000 грн.
 • Розмотувач рулонного металу
  Технічна характеристика   Макс. ширина листа 1300 мм Макс. масса руллоного металла  5 т Регулирвока внутреннего диаметра рулона  ручная ..
  21,300 грн.
 • Стрічкова пилорама ПЛП-9Л
      Стрічкова пилорама ПЛП-9Л з розширеною рамою дозволяє вести поздовжнє розпилювання колод, пеньків та інших матеріалів шириною до 1800 мм. Пилорама може виготовлятись під будь-яку довжину розпилювання. Опускання і підйом вузла для встановлення товщини дошки, що відпилюється здійсню..
  0 грн.
 • Стрічковопильний вертикальний верстат ВДЛС-320
       Стрічковопильний вертикальний верстат призначений для розпилювання дерев'яного матеріалу за допомогою стрічкової пилки. Верстат обладнаний приводним столом з гідравлічним підйомом та опусканням, а також лазерним імітатором лінії пропилу. Конструкція робочого столу дозволяє провод..
  0 грн.
 • Стрічковопильний вертикальний верстат ВДЛС-600
       Стрічковопильний вертикальний верстат призначений для розпилювання дерев'яного матеріалу за допомогою стрічкової пилки. Верстат обладнаний приводним столом з гідравлічним підйомом та опусканням, а також лазерним імітатором лінії пропилу. Конструкція робочого столу дозволяє провод..
  0 грн.